Audi DSG Şanzıman Kavrama Tamiri

Audi aracınızda DSG şanzıman kavrama sorunu yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Firmamızda Audi marka araçların DSG şanzımanların kavrama tamiri ve değişimi garantili olarak yapılmaktadır.

Audi DSG otomatik vites kutusu sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa, bir süre sonra sürüş keyfinizi kaçırabilir. Audi DSG otomatik şanzıman arızaları için kesin çözüm üretmekteyiz.Firmamızda kavrama değişimi yanısıra Dsg şanzıman tamiri de garantili olarak yapılmaktadır.

Firmamızda kavrama değişimi ve tamiri gerçekleştirdiğimiz Audi DSG şanzıman tipleri:

 • Audi 6 ileri Dsg kavrama tamiri – ıslak kavrama
 • Audi 7 ileri Dsg kavrama değişimi – kuru kavrama

Audi araçların DSG otomatik vites kavrama arızası ile ilgili, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz, Audi DSG şanzıman arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır. Güncel Audi DSG şanzıman kavrama fiyatı için (0850) 640 0685 nolu destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Audi Otomatik Şanzıman Arızası ve Fiyat Bilgisi İçin: 0 850 640 06 85 – Dahili 16

Audi Kavrama ve Yedek Parçaları İçin: 0 850 640 0 685 – Dahili 17

1 Ocak 2023’ten itibaren, kalite standartlarımız uyarınca İstanbul Kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı servislerimiz tek bir telefon numarası üzerinden hizmet vermektedir:

0 850 640 0 685

3 thoughts on “Audi DSG Şanzıman Kavrama Tamiri

 1. suat
  suat / Cevapla 13 Ocak 2022 at 09:45

  merhaba audi a4 20.tdi kavrama sorunum var kalkısta ozellıkle sabah sogukken ve yokusta kalkmaya calısıyrken araba tıtreme yaoıyr zıplaya zıplaya kalkıyor sonrasında sorun yok. tahmını olarak bu arıza tamır masrafı ne olur. teşekkür ederim

  • kavramAdmin
   kavramAdmin / Cevapla 11 Nisan 2022 at 06:48

   Suat Bey, aracınızda büyük ihtimal kavrama problemi var. Garantili bir şekilde çözümü için kavramanın revizyon olması gerekmektedir. Bazı araçlara bu işlem sadece kavrama revizyonu ile giderilebildiği gibi, bazı araçlarda şanzıman iç parçalarının da değiştirilmesi gerekebilir.

 2. MUHARREM AYTEKİN
  MUHARREM AYTEKİN / Cevapla 17 Ekim 2023 at 21:59

  selamar, 2007 A4 2.0 otomatik aracım geri vitese takınca aşırı vuruntu ve sarsma yapıyor, ayrıca ekranda PRNDS ışıklarının tümü sürekli yanıp sönüyor, vites modu değişikliğini göstermiyor. Aracın sürüşünde bir sorun yok .Neden olabilir?Ne önerirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.